Notice: Constant HOTEL_KUPAVA already defined in /home/c99of80ua2qc/public_html/inlviv.info/includes/languages/ua/hotels/submenu.php on line 48
Готель "Ріус", Львів - Туристична Інформація про Львів
eng deu
   
 
Головна
 
Екскурсії
 
Готелі
 
Апартаменти
 
Хостели
 
Послуги
 
Транспорт
Карпати
Екскурсія по Львову
Тур замками
Трансфери у Львові
Hostels in Kyiv
Топ-10 місць для відвідування в Україні
 
Готелі у Львові
Готель "Нобіліс"
Готель "Леополіс"
Готель "Citadel Inn"
Готель "Панорама"
Готель "Асторія"
Готель "Атлас"
Hotel ibis Styles
Hotel Central
Готель "Рудольфо"
Готель "Джем"
Готель "Швейцарський"
Готель "Жорж"
Готель "Вінтаж"
Готель "InnLviv"
Готель "Дністер"
Готель "Шопен"
Готель "Медіваль"
Готель "Ріус"
Арт готель "Модерн"
Готель "Відень"
Готель "Євроготель"
Готель "Дворжець"
Готель "Старий Краків"
Готель "Urban"
Готель "Kavalier"
Готель "Еней"
Готель "Нота Бене"
Готель "Замок Лева"
Готель "Купава"
Готель "Ірена"
Готель "Едем"
Готель "Ekotel"
Готель "Леотель"
Готель "Соната"
Готель "Пристиж"
Готель "Pysanka"
Готель "Нтон"
Готель "Волтер"
Готель "Гетьман"
Готель "Сліп"
Готель "Палада"
Готель "Деліс"
Готель "Гелікон"
Готель "Kaizer"
Готель "Цісар Банкір"
Готель "Древній Град"
Готель "Святослав"
Готель "Гелікон-Запитів"
Готель "Галактика"
 
 
Готель "Ріус", Львів
Щоб зарезервувати готель, надішліть листа на , вказуючи: своє ім'я та прізвище, мобільний телефон, назву готелю та тип номеру, який Ви хочете забронювати, точні дати, кількість осіб.

Наша контактна інформація: +380984492525, +380635379606, skype: inlviv Booking.com

Ми також пропонуємо зустріч в аеропорту, на автобусному / залізничному вокзалі.


Готель "Ріус" розташований на вул. Гнатюка 12а у затишній центральній частині древнього Львова. Кожен з 52 номерів готелю, що розміщені на 6 та 7 поверхах багатофункціонального офісного комплексу класу А, виконано у сучасному стилі із застосуванням новітніх технологій та якісного готельного умеблювання. Багатофункціональний конференц-зал площею 120 м2 розташований на 2-му поверсі бізнес-центру та вміщає до 140 осіб.

Hotel Rius, Lviv Hotel Rius, Lviv


Одномісний стандарт
Однокімнатний одномісний номер середньою площею 12,5 м2 з одним розкладним ліжком завширшки 80 см. Одномісний номер обладнано: Індивідуальним клімат-контролемб, Безкоштовним доступом до Wi-Fi Інтернету, Міні-сейфом. LCD телевізором, Міні-баром, Чайним набором, Телефоном, Душовою кабіною у ванній кімнаті, Французьким балконом.
Hotel Rius, Lviv

Двомісний стандарт
Однокімнатний двомісний номер середньою площею 21,5 - 24 м2 з двома окремими ліжками завширшки 90 см кожне, або з одним великим ліжком 180 см. Двомісний номер обладнано: Індивідуальним клімат-контролем, Безкоштовним доступом до Wi-Fi Інтернету, Міні-сейфом, LCD телевізором 32, Супутниковим телебачення, М’яким кріслом, Міні-баром, Чайним набором, Телефоном, Душовою кабіною у ванній кімнаті, Французьким балконом.
Hotel Rius, Lviv Hotel Rius, Lviv

Комфорт
Однокімнатний номер середньою площею 24 - 31 м2 з двома окремими ліжками завширшки 90 см кожне, або з одним великим ліжком 180 см та великою терасою 15 м2, або французьким балконом. Номери обладнано: Індивідуальним клімат-контролем, Безкоштовним доступом до Wi-Fi Інтернету, Міні-сейфом, LCD телевізором 32’, Супутниковим телебаченням, Письмовим столом з кріслом, М’яким кріслом, Міні-баром, Чайним набором, Телефоном, Душовою кабіною у ванній кімнаті, Індивідуальною терасою на 15 м2 зі столом та стільцями, Французьким балконом.
Hotel Rius, Lviv Hotel Rius, Lviv

Напівлюкс
Однокімнатний номер середньою площею 32 - 35 м2. У номері велике ліжко завширшки 180 см. Крім стандартного умеблювання напівлюкс додатково обладнано розкладним диваном та журнальним столиком. Номери обладнано: Індивідуальним клімат-контролем, Безкоштовним доступом до Wi-Fi Інтернету, Міні-сейфом, LCD телевізором 42’, Письмовим столом з кріслом, Міні-баром, Чайним набором, Телефоном, Ванною, або душовою кабіною у ванній кімнаті, Індивідуальною терасою на 20 м2 зі столом та стільцями (номер 614), Французькими балконами.
Hotel Rius, Lviv Hotel Rius, Lviv

Сімейний люкс
Сімейний номер складається з двох номерів категорії комфорт площею 22 м2 кожен, які об’єднано між собою внутрішніми дверима. В одній його частині два ліжка завширшки 90 см кожне, в іншій велике ліжко шириною 180 см. Сімейні номери обладнано: Індивідуальним клімат-контролем, Безкоштовним доступом до Wi-Fi Інтернету, Міні-сейфами, LCD телевізорами 32" Супутниковим телебаченням, Письмовими столами з кріслами, М’якими кріслами, Міні-барами, Чайними наборами, Телефонами, Душовими кабінами у ванних кімнатах, Індивідуальними терасами на 15 м2 кожна зі столами та стільцями.
Hotel Rius, Lviv Hotel Rius, Lviv


Booking.com
Туристична інформація про Львів 2019
79000, Україна
вул. Чайковського, 20, 2-й поверх (направо)
Мобільний: +38098 449 2525, +38063 537 9606, contact@inlviv.com
готелі у Львові, події у Львові, Київ
 
pol
 
 
Контакти

Booking.com