eng deu
   
 
Головна
 
Екскурсії
 
Готелі
 
Апартаменти
 
Хостели
 
Послуги
 
Транспорт
Карпати
Екскурсія по Львову
Тур замками
Трансфери у Львові
Hostels in Kyiv
Топ-10 місць для відвідування в Україні
 
Екскурсії і тури
Оглядова екскурсія
Квест для дітей
Личаківський цвинтар
Шевченківський гай
Підземелля
Єврейська спадщина Львова
Львівський музей пивоваріння
Автобусна екскурсія Львовом
Дегустаційний тур
Cooking Class
Середньовічний Львів
Кавовий дегустаційний тур
Містичний Львів
Велопрогулянка Львовом
Тур замками
Генеалогічний тур
Фортеця Тустань
Дегустація на козиній фермі
Замки Закарпаття
Озеро Синевир
Скелі Довбуша
Жовква та Крехів
Замки Львівщини та Підкамінь
Стародавні поселення
Кінні прогулянки
Свіржський Замок
Сиро-винний тур Закарпаттям
Підкамінь Почаїв Кременець
Хотинська фортеця
Кам'янець-Подільський круїз
Вихідні у Львові
Lviv tour
Рукоділля
Карпати
Говерла
 
 
Тури в Карпати

Carpathians

Якщо Ви вирішили їхади до Львова і маєте вільний час, скористайтеся можливістю відвідати Українські гори - Карпати. Карпати - це гірський хребет відомий своїми старими лісами, унікальними в Центральній Європі. Більша частина Карпат вкрита хвойними і буковими лісами, тому Ви з легкістю зможете намилуватися природою і подихати екологічно чистим повітрям місцевості. Тут Ви зможете знайти як спокійний сімейний відпочинок, так і пригодницький похід у супроводі нашого досвідченого гіда або подорожуючи самому. На додаток, весною можна відвідати долину нарцисів та здійснити сплав по річках Дністер та Черемош.

Якщо Ви зацікавилися цією інформацією, заходьте до нас на сайт: www.adventurecarpathians.com.

Нижче наведено перелік місць, які ми пропонуємо відвідати:

1. Скелі Довбуша та гора Парашка
Для тих, хто прагне дослідити найцікавіші куточки Карпатського регіону, що знаходяться неподалік від міста Львів і до яких легко добиратися, ми пропонуємо подорожі на Скелі Довбуша та гору Парашку. Попередній досвід участі в походах - необов’язковий, адже маршрут подорожі простий.

2. Походи в гори
Ми пропонуємо 4 найпопулярніші гірські маршрути до яких входять хребти Чорногора та Центральні Горгани. Тут є тури різної категорії важкості, починаючи від складних і довготривалих, орієнтованих на досвідчених туристів та закінчуючи тими, які не вимагають наявності попереднього досвіду. Здійснивши один із таких гірських походів, які ми пропонуємо, Ви зможете в повній мірі відчути всю красу українських Карпат.

3. Лижні курорти
Ми організовуємо подорожі до найвідоміших курортів України: Драгобрат (найвищий гірський курорт України), Буковель (курот єропейського рівня зі всіма зручностями) та Славсько (низькі ціни). З точки зору досить недорогих лижних курортів та дикої природи, Україна - найпідходящий вибір, куди варто поїхати взимку відпочивати.

4. Рафтингові тури та козацькі перегони
Тут ми пропонуємо Вашій увазі насиченні одно- чи багатоденні сплави по річках Черемош та Дністер. Маршрут таких поїздок може бути змінений відповідно о Ваших побажань і організовується як для індивідуалів, так і для груп. Козацькі пригоди - це змаганя між двома командами, які використовують ігрові засоби "страйкбол" (спрощена версія пейнтболу) та власну військову стратегію і тактику.

5. Тури
Вибравши один з наших турів по Західній Україн,і Ви зможете побувати не тільки у Львові, а й відвідати найгарніші замки Західного регіону та гори Карпати. Ми пропонуємо тури тривалістю від 2ох до 6 днів.


Туристична інформація про Львів 2019
79000, Україна
вул. Чайковського, 20, 2-й поверх (направо)
Мобільний: +38098 449 2525, +38063 537 9606, contact@inlviv.com
готелі у Львові, події у Львові, Київ
 
pol
 
 
Контакти

Booking.com