eng deu
   
 
Головна
 
Екскурсії
 
Готелі
 
Апартаменти
 
Хостели
 
Послуги
 
Транспорт
Карпати
Екскурсія по Львову
Тур замками
Трансфери у Львові
Hostels in Kyiv
Топ-10 місць для відвідування в Україні
 
Екскурсії і тури
Оглядова екскурсія
Квест для дітей
Личаківський цвинтар
Шевченківський гай
Підземелля
Єврейська спадщина Львова
Львівський музей пивоваріння
Автобусна екскурсія Львовом
Дегустаційний тур
Cooking Class
Середньовічний Львів
Кава по Львівськи
Містичний Львів
Велопрогулянка Львовом
Тур замками
Генеалогічний тур
Фортеця Тустань
Замки Закарпаття
Озеро Синевир
Скелі Довбуша
Жовква та Крехів
Замки Львівщини та Підкамінь
Стародавні поселення
Свіржський Замок
Сиро-винний тур Закарпаттям
Підкамінь Почаїв Кременець
Хотинська фортеця
Кам'янець-Подільський круїз
Вихідні у Львові
Lviv tour
Рукоділля
Карпати
Говерла
 
 
Велопрогулянка Львовом
Цікавий оглядовий велотур парками та зеленими зонами Львова, який підійде як новачкам так любителям велопрогулянок. Ви матимете можливість проїхатись парком Погулянка та Винниківським лісопарком, насолодитися природою та свіжим повітрям посеред гамірного міста, зупинитися та перепочити біля Винниківського озера та Чортових скель.

Регіон: м. Львів Формат: комфорт Рівень: любитель Тривалість: 4-5 год. Загальна відстань: 20 км Маршрут мандрівки: пл. Галицька – вул. Левицького – парк “Погулянка” – вул. Китайська – Винниківський лісопарк – Винниківське озеро – Чатові (Чортові скелі) – с. Лисиничі – вул. Глинянський Тракт – вул. Личаківська – пл. Галицька.

Lviv Lviv Lviv

Стартуємо від памятника Д. Галицькому та по вул. Левицького рухаємось до парку Погулянка. До 19 ст. територія парку знаходилась фактично на окраїні міста. У середині цього ж століття землі парку купив Ян Кляйн. Він упорядкував парк та побудував пивоварню. Згодом Кляйн заснував популярний на той час ресторан, який швидко став його об'єктом уваги, а парк занепав. Щоправда, центральна алея й надалі залишались улюбленим місцем прогулянок заможної львівської публіки (очевидно, тому і закріпилась назва парку з тих часів). В 1940 р. влада прийняла рішення про розміщення на Погулянці міського парку культури та відпочинку. Але цей план не був втілений у зв'язку із початком війни. Наступний план реконструкції парку майже повністю відтворював його первісний вигляд.

Сьогодні ж Погулянка – це лісопарк із упорядкованою центральною алеєю (якою ми проїдемось аж до початку вул. Китайської) та озерцями вздовж неї. Вул. Китайська впирається у Винниківський лісопарк. Основними цікавими об'єктами парку є Винниківське штучне озеро та Чатові скелі. Їдучи лісовими доріжками, дістаємось до озера, де можна зупинитись, щоб відпочити. Далі перетинаємо дорогу зі с. Винники до Львова, піднімаємось 300-400 м вгору та долаємо близько 200 метрів до Чатових (Чортових) скель. Назва “Чатові” пов'язана з чатами, які сиділи на скелях та слідкували, чи не наближаються татари до міста.

Сучасна назва частково пояснюється легендою про чорта, який ніс камінь, щоб кинути його на собор Св. Юра. Але він злякався дзвона, впав під вагою важкої ноші та провалився крізь землю. Повертаємось до Львова через с. Лисиничі, до якого зі скель спускаємось лісовою стежкою, яка далі переходить у грунтову дорогу. Нею ми виїжджаємо на вул. Глинянський Тракт, яка виводить нас вниз на вул. Личаківську, звідки вже зовсім недалеко до завершення нашої велопрогулянки.

Туристична інформація про Львів 2019
79000, Україна
вул. Чайковського, 20, 2-й поверх (направо)
Мобільний: +38098 449 2525, +38063 537 9606, contact@inlviv.com
готелі у Львові, події у Львові, Київ
 
pol
 
 
Контакти

Booking.com