eng deu
   
 
Головна
 
Екскурсії
 
Готелі
 
Апартаменти
 
Хостели
 
Послуги
 
Транспорт
Карпати
Екскурсія по Львову
Тур замками
Трансфери у Львові
Hostels in Kyiv
Топ-10 місць для відвідування в Україні
 
Екскурсії і тури
Оглядова екскурсія
Квест для дітей
Личаківський цвинтар
Шевченківський гай
Підземелля
Єврейська спадщина Львова
Львівський музей пивоваріння
Автобусна екскурсія Львовом
Дегустаційний тур
Cooking Class
Середньовічний Львів
Кава по Львівськи
Містичний Львів
Велопрогулянка Львовом
Тур замками
Генеалогічний тур
Фортеця Тустань
Замки Закарпаття
Озеро Синевир
Скелі Довбуша
Жовква та Крехів
Замки Львівщини та Підкамінь
Стародавні поселення
Свіржський Замок
Сиро-винний тур Закарпаттям
Підкамінь Почаїв Кременець
Хотинська фортеця
Кам'янець-Подільський круїз
Вихідні у Львові
Lviv tour
Етно тур
Рукоділля
Карпати
Говерла
 
 
Етно тур
Етнорекреаційний проект має на меті дати можливість: відчути себе в природному середовищі гір, спробувати життя, яким жили гуцули в давнину, змінити на кілька днів свій звичайний побут і забутися від міських клопотів. Проект відбувається в селі Вижній Березів Косівського району Івано-Франківської області. Це 30 км від м. Коломия.

Lviv

У розпорядженні відвідувачів є два будинки, що стоять поруч. Один з них – давня хата, у якій, власне, й відбувається проект. Тут ми разом варимо давню гуцульську їжу, випікаємо в печі хліб і коржі, збиваємо масло, робимо сир, бриндзу, тчемо килими і прядемо, тут же виварюємо сіль із соровиці (соляної ропи). Поруч в стаєнці лущимо кукурудзу і мелемо її на жорнах на муку.
У іншій, т. зв. «новій хаті», є три окремі кімнати для спання, одна спільна велика кухня, санвузол із душем та туалетом. В цій хаті постійно є гаряча вода і встановлене парове опалення.
Звичайно тур триває три – п’ять днів. У програмі прогулянка на полонину (у літній період там випасають худобу), підйом на гору Ратундол, збирання грибів і ягід, похід до джерела з соровицею, відвідини місцевої церкви, доїння корови, катання на коні або фірі, ліплення з глини і випалювання, автентичні гуцульські музики, при бажанні танці. В зимовий період катання на санях. Програма залежить від погоди, релігійних свят, зважаючи на пору року можуть добавлятися інші опції. Якщо є час і бажання, додається ще екскурсія по Коломиї та відвідини домашнього музею старожитностей.

Їдучи на проект з собою треба мати: одяг, який не шкода забруднити, зручне взуття (кросівки або черевики для мандрівок в гори), дощовик. В меню: кулеша (кукурудзяна каша на воді), бануш (кукурудзяна каша на сметані) із шкварками, дряшпанина (печеня з грибами), ріп’яник (картопляно-кукурудзяний корж) із салом, мелай (солодкий кукурудзяний корж) з молоком, бевка (капусняк), квасолева зупа, шупені (тушена на сметані капуста з квасолею), вар з сухофруктів, вареники з картоплею і бриндзою, вареники з яблуками, картопля на маковому молоці, шерпіні (мучна підлива з оселедцем), тощо. В літній період – бурякові голубці, зелений борщ, кулеша з полуницями і сметаною.

Ціна – 35$ з особи за день;

Ціна включає:
- проживання;
- триразове харчування;
- заходи, передбачені програмою.

Ціна не включає:
- трансфер зі Львова до с. Вижній Березів.


Жовтень 2013, Марг Торончук, Канада

Наступні три дні ми провели в Карпатах на Західній Україні. Ми зупинилися у Вишньому Березові, селищі в годині їзди з Коломиї. Ми були учасниками етнотуру, який проводила молода пара. В традиційному будинку готували їжу та ткали, він дістався Володимиру у спадок від бабусі. А зупинились ми у новому будинку з яблуневим садом. Володимир із гордістю розповідав про гуцульську культуру, кулінарію, музику і спосіб життя. Ми насолоджувались хорошою осінньою погодою, піднімались на гору та збирали дикі гриби. Ми зустріли 75-річного місцевого пастуха. Під час туру ми також доїли корову, слухали музику у виконанні місцевих музикантів, вивчали історію цих патріотичних людей і відвідали солоне джерело, яке використовувалось для виробництва солі протягом багатьох століть. Ми не мали доступ до безпровідного інтернету і дійсно не піклувались про час, натомість насолоджуючись особливим відпочинком.
Туристична інформація про Львів 2018
79000, Україна
вул. Чайковського, 20, 3-й поверх, 6-й офіс
Мобільний: +38098 449 2525, +38063 537 9606, contact@inlviv.com
готелі у Львові, події у Львові, Київ
 
pol
 
 
Контакти

Booking.com