eng deu
   
 
Головна
 
Екскурсії
 
Готелі
 
Апартаменти
 
Хостели
 
Послуги
 
Транспорт
Карпати
Екскурсія по Львову
Тур замками
Трансфери у Львові
Hostels in Kyiv
Топ-10 місць для відвідування в Україні
 
Екскурсії і тури
Оглядова екскурсія
Квест для дітей
Личаківський цвинтар
Шевченківський гай
Підземелля
Єврейська спадщина Львова
Львівський музей пивоваріння
Автобусна екскурсія Львовом
Дегустаційний тур
Cooking Class
Середньовічний Львів
Кавовий дегустаційний тур
Містичний Львів
Велопрогулянка Львовом
Тур замками
Генеалогічний тур
Фортеця Тустань
Дегустація на козиній фермі
Замки Закарпаття
Озеро Синевир
Скелі Довбуша
Жовква та Крехів
Замки Львівщини та Підкамінь
Стародавні поселення
Кінні прогулянки
Свіржський Замок
Сиро-винний тур Закарпаттям
Підкамінь Почаїв Кременець
Хотинська фортеця
Кам'янець-Подільський круїз
Вихідні у Львові
Lviv tour
Рукоділля
Карпати
Говерла
 
 
Тур по Львову

Lviv

Львів є серцем західної України, своєрідною межею між східними та західними народами, між православ’ям та католицизмом. Місто довгий час було під впливом багатьох імперій та народів, і це залишило помітний слід в культурі, архітектурі, мові та у самих львів’янах. Кожен прагнув додати щось своє, і цей ансамбль, що створювався століттям, надає Львову особливого колориту та романтики середньовіччя.
У Львові є безліч місць, які варто відвідати, тож пропонуємо Вам наступні екскурсії:
1. Старе місто
Площа ринок (44 будинки, кожен з яких має свою історію), міська Ратуша (безліч сходинок нагору і море задоволення від панорами міста), аптека-музей (можливість оглянути як виглядала фармацептична справа в 18 ст), різноманіття храмів (Домініканський собор, церква Успіння Пресвятої Богородиці, Латинська катедра, каплиця Боїмів, Вірменська церква, Андріївська церква), оборонні споруди Львова (арсенал, порохова вежа, мури старого міста), культурний спадок (оперний театр, театр Марії Заньковецької, картинна галерея). Можливе відвідання Високого замку, звідки відкривається чудовий краєвид всього міста та околиць.

Lviv center Lviv center Lviv center

2. Підземний Львів
На даний момент є можливість відвідин декілька підземель, в різних куточках старого міста, де крім безлічі експонатів старовини туристи зможуть побачити місто, що знаходиться на рівень нижче - розкопки будинків 14 ст.
3. Шевченківський гай

Shevchenkivskyy Park Shevchenkivskyy Park Shevchenkivskyy Park


Екскурсія музеєм під відкритим небом “Шевченківський гай” дасть змогу вам відчути справжній колорит та автентичність українських сіл. У музей вдало перенесли історичні споруди з різних регіонів України.
Експозиція музею налічує 124 пам’ятки архітектури, котрі обєднані в 54 садиби. В Музеї функціонують 4 виставкових зали. Два з них мають постійну експозицію. У постійній експозиції та сховищах музею знаходиться близько 20 тисяч предметів щоденного побуту і ужиткового мистецтва.
Територія музею площею 60 га умовно розділена на шість етнографічних зон. Кожна зона - це міні-село, що складається з 15 -20 пам’яток народної архітектури. У житлових та господарчих приміщеннях розміщено предмети домашнього повсякденного вжитку, сільськогосподарський реманент, транспортні засоби та ремісничий інструмент. Шість таких міні-сіл мають назви: “Бойківщина”, “Лемківщина”, “Гуцульщина”, “Буковина”, “Поділля” і “Львівщина”. З понад 120 пам'яток архітектури із західних областей України, 6 - дерев’яні церкви. Найстаріший експонат - селянська хата 1749 року. Є також кузня, школа, лісопильня (тартак), сукновальня, водяний млин та вітряк. Екскурсія зазвичай триває від 2 год.
4. Личаківський цвинтар

Lviv center Lviv center Lviv center


Личаківський цвинтар - один з найвеличніших і найпомпезніших європейських некрополів, заснований у 1786 році. Тут від перших років його заснування хоронили осіб відомих, знатних, найбагатіших - діячів культури, мистецтва, науки і всю політико-адміністративну еліту столиці Королівства Галичина і Лодомерія. Перші поховання здійснювалися на території сучасних полів 6, 7, 9, 10, 14, де збереглась і найстаріша надмогильна плита, датована 1675р. На початку XVI століття тут існував цвинтар для знедолених. Зараз це музей на площі, яка перевищує 42 га, і усипальниця, в якій спочиває понад 400 тисяч людей. На його території є скульптури і архітектурні споруди відомих майстрів: Гартмана Вітвера, братів Шімзерів, Павла Евтельє, Г.Пер'є, Ю.Марковського, І.Левинського, Г.Кузневича, С.Литвиненка, Є.Дзиндри та інших. Шедеври, що вийшли з-під їхнього різця, прикрашають могили осіб різних національностей - українців, поляків, австрійців, німців, вірмен і багатьох інших, які були представниками усіх відомих християнських обрядів - католиків, греко-католиків, православних, протестантів та ін. На полі №76 Личаківського кладовища ведеться спорудження Меморіалу воїнам Української галицької армії. Сюди перенесли прах Олександра Тисовського - основоположника українського "Пласту"; Михайла Галущинського - першого коменданта Українських Січових стрільців; Дмитра Вітовського - державного секретаря Військових справ уряду Західно- Української Народної Республіки. У крипті каплички, що знаходиться на нижній частині меморіалу, похований президент Західно-Української Народної Республіки Євген Петрушевич, прах якого перевезли з Берліну і урочисто перезахоронили сюди у 2002 році. На території музею ведуться роботи з реставрації і впорядкування місць поховань визначних діячів політики, науки і культури. Здійснюється благоустрій території за європейськими стандартами. Екскурсія зазвичай триває від 2 год.

К-сть осіб у групі

Ціна

1-2 осіб

450 грн/год

3-4 осіб

500 грн/год

5-10 осіб

600 грн/год

11-15 осіб

700 грн/год

16-20 осіб

800 грн/год

21-30 осіб

1000 грн/год

31-40 осіб

1200 грн/год

41-50 осіб

1400 грн/год


Щоб замовити тур, напишіть нам на пошту contact@inlviv.com або зателефонуйте: +380984492525, +38032 235 76 30.

Туристична інформація про Львів 2019
79000, Україна
вул. Чайковського, 20, 2-й поверх (направо)
Мобільний: +38098 449 2525, +38063 537 9606, contact@inlviv.com
готелі у Львові, події у Львові, Київ
 
pol
 
 
Контакти

Booking.com