eng deu
   
 
Головна
 
Екскурсії
 
Готелі
 
Апартаменти
 
Хостели
 
Послуги
 
Транспорт
Карпати
Екскурсія по Львову
Тур замками
Трансфери у Львові
Hostels in Kyiv
Топ-10 місць для відвідування в Україні
 
Екскурсії і тури
Оглядова екскурсія
Квест для дітей
Личаківський цвинтар
Шевченківський гай
Підземелля
Єврейська спадщина Львова
Львівський музей пивоваріння
Автобусна екскурсія Львовом
Дегустаційний тур
Cooking Class
Середньовічний Львів
Кавовий дегустаційний тур
Містичний Львів
Велопрогулянка Львовом
Тур замками
Генеалогічний тур
Фортеця Тустань
Дегустація на козиній фермі
Замки Закарпаття
Озеро Синевир
Скелі Довбуша
Жовква та Крехів
Замки Львівщини та Підкамінь
Стародавні поселення
Кінні прогулянки
Свіржський Замок
Сиро-винний тур Закарпаттям
Підкамінь Почаїв Кременець
Хотинська фортеця
Кам'янець-Подільський круїз
Вихідні у Львові
Lviv tour
Рукоділля
Карпати
Говерла
 
 
Замки Львівщини та Підкамінь
Одноденний тур включає відвідання двох популярних замків Львівщини - Олеський та Підгорецький, які входять до стандартного туру "Золота Підкова" - та старий монастир у с. Підкамінь. Усі пам'ятки знаходяться недалеко одна від одної.
Це, безумовно, унікальний одноденний тур, оскільки стандартний маршрут замками Львівщини не включає Підкамінь - давнє містечко, де добре зберігся монастир з парком неподалік та козацькі хрести навколо скелі.

Lviv

Маршрут мандрівки: Львів - Олесько - Підгірці - Підкамінь - Львів.

Розпочинаємо нашу мандрівку о 10.00 зі Львова. Через годину вже будемо спостерігати на пагорбі один з найкрасивіших замків Східної Європи - Олеський, який в гарну погоду видно навіть з Волині. Опинившись перед порталом монастиря капуцинів з костелом Святого Антонія і пройшовши через кам’яну арку у стилі барокко, ви побачите замок, розташований у надзвичайно мальовничій місцині; прогулюючись по периметру оборонних мурів, можна насолоджуватись величними краєвидами навколо замку, а на подвір’ї та в його залах відчути дихання середньовічної краси і величі.
У музеї, що розташований у стінах замку, зібрано твори живопису, скульптури, ужиткового мистецтва Х-XVIII ст., які представляють складний період у розвитку мистецтва західно-українських земель. Більшість експонатів виставлено вперше. До того ж, у замку можна смачно пообідати у ресторані "Гридниця". Вам запропонують скуштувати національні українські страви та посмакувати настоянками власного виробництва.

Lviv

Знаменитий колись в усій Європі, а тепер призабутий Підгорецький замок - гордість "Золотої підкови" замків України. В його ансамбль входить триповерховий палац, заїжджий двір, костел і парк. У селі Підгірці, при дорозі, бачимо закинутий костел Святого Йосифа, збудований у XVIII столітті. Ця казкова пам’ятка без перебільшення могла би бути однією з окрас будь-якого європейського міста.
Від костелу, алеєю через яблуневий сад, що був колись частиною парку, потрапляємо в один з найгарніших українських замків. Підгорецький замок був споруджений у XVII столітті французьким інженером Бопланом. А триповерховий палац спорудив італієць Дель Аква. Цей замок більше схожий на палац, ніж на фортецю, і різко контрастує з суворими, войовничими форпостами Поділля.

Lviv

Cело Підкамінь розташоване за 30 хв від Підгорецького замку. Назва "Підкамінь" має свою природню основу - поселення дійсно розміщене під так званим Чортовим каменем, що височіє поруч з монастирською горою з найдавніших часів. Важко описати враження від Підкаменя - це дійсно потрібно просто бачити: надзвичайно мальовнича природа; дзвіницю монастиря видно вже за багато кілометрів до самого населеного пункту; вкриті лісами пагорби - і цей дивовижний, магнетичний камінь, оточений козацькими хрестами та могилами.
Існують легенди, що невідомий богатир приніс з гір скелю та поставив її на місці, де буде заснована фортеця для захисту від ворожих набігів. Недалеко від каменю є майже недосліджені печери, які в легендах пов‘язані з опришками та козаками. Реально ж поселення з‘явилось тут в зв‘язку з заснованим в 13 столітті домініканським монастирем. Існує версія, що його заклали ченці, яких вигнали з Києва монголи в 1234 році. Та перша задокументована згадка про монастир відноситься до 1464 р. Пізніше він був спаленим татарами в 1519 р. та відбудовувався вже в 17-18 ст.
Монастир мав багату бібліотеку і архів, які повністю згоріли під час Першої світової війни. Інші пам‘ятки архітектури комплексу - це келії 17-18 ст., оборонні стіни з воротами та баштами 18 ст. та окремо зведена дзвіниця з трьома високими напівкруглими арками. Якщо в ясну погоду піднятися на дзвіницю - кажуть, буде добре видно Почаївську лавру. В центрі подвір‘я височить коринфська колона на багатоступеневому постаменті з мідною та позолоченою фігурою богоматері. Ця позолота - і статуї, і хреста на дзвіниці - поруч з облізлими, зруйнованими часом стінами - творить дивний коктейль вражень.
Ми повернемось до Львова близько 7 години вечора, сповнені незабутніх вражень та емоцій.

Lviv

Ціна транспортування:
машиною - 3200 грн
мінібусом (до 7 осіб) - 3900 грн

Ця мандрівка здійснюється без супроводу гіда. Ви отримаєте карту Львівської області та роздруківки з інформацією про місця, які відвідаєте. За бажанням можна замовити послуги гіда-супроводжуючого за додаткову оплату 3500 грн.

Щоб залишити відгук про тур на TripAdvisor, заповніть форму нижче.


Інформація про Олесько, Підгірці та Підкамінь.


Туристична інформація про Львів 2019
79000, Україна
вул. Чайковського, 20, 2-й поверх (направо)
Мобільний: +38098 449 2525, +38063 537 9606, contact@inlviv.com
готелі у Львові, події у Львові, Київ
 
pol
 
 
Контакти

Booking.com